Ayder yaylası
Otel ve Rezervasyon

Ayder Otelleri

Tatile çıkma kararı alan bir insan, öncelikle tatil yapacağı yerde konaklama sorununu çözmek zorundadır. Çünkü tatilin en önemli şartı, kişilerin rahat ve konforlu bir ortamda, dinlenebilmesidir. Geziler ve günlük aktivitelerden sonra, her tatilci nezih bir ortamda, odasına çekilerek dinlenmek ister. Biz de bu yazımız da Ayder Yaylası konaklama imkanlarından bahsetmek istiyoruz.
Yayla turizminde, uzun dağ yürüyüşlerinden geldikten sonra, otelde dinlenebilmek çok önemlidir. Ayder otelleri size bu konforu; Fin hamamı, Türk Hamamı, Masaj odaları, Sauna ve Jakuzi imkanlarını sunarak sağlamaktadır. Trekking yapan bir kişi, çok yorucu bir gün geçireceği için, akşam olduğu zaman uyumadan mutlaka bedenini dinlendirmek isteyecektir. Ayder’de bunu Otellerin SPA bölümünde zaman geçirerek sağlayabilirsiniz.
Yörede bulunan Oteller tamamen ahşap üzerine dizayn edilmiştir. Yaylanın tamamen yeşil doğa üzerine kurulu yapısına, asla beton yapılar uyum sağlayamaz. Bundan dolayı; yaylada bulunan bütün konaklama ortamları ahşap ve kesme taş üzerine kurulmuştur. Bu yapılar görsel güzelliklerinin yanında, sağlık açısından da en çok tavsiye edilen inşaat malzemeleriyle yapılmışlardır.
Ayder Otelleri ile bağlantıya geçip, güzel bir tatil yapmayı düşünüyorsanız, kendinizi yaza göre kısıtlamayın. Çünkü bu oteller artık kış aylarında da çok popüler ve tatilcilerin uğrak yerleri haline gelmişlerdir. Güzel bir tatil de, spor ve bol oksijeni, muhteşem bir doğa eşliğinde yaşamak istiyorsanız, mutlaka Ayder yaylası tatilini programınıza almalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest