ayder yaylasi
Otel ve Rezervasyon

Ayder Yaylası Konaklama

Ülkemizin doğa turizmi açısından gezilip, görülebilecek birçok nadide köşesi bulunmaktadır. Bu köşelerinden bir tanesi olan Ayder yaylası, gerek konum itibariyle, gerekse doğal güzellikleriyle size tam bir tabiat tatili sunacaktır.
Karadeniz bölgemizin en güzel köşelerinden biri olan Ayder, Çamlıhemşin ilçesine 18 Km mesafededir. Yaylamızda konaklama konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü Türkiye’de bulunan diğer yaylalara nispeten çok daha çabuk turizmle tanışmıştır. Bundan dolayıdır ki otel ve butik otel sayıları oldukça fazladır. Ayder Otelleri, oda sayısı bakımından da oldukça iyidir. Yalnız şunu unutmamalısınız, burası yayla ortamı, burada 5 yıldızlı otel bulmanız imkansız. Konforu tamamen ahşap ve doğa şartlarına uygun şekilde tasarlanmış 3 yıldızlı otellerde konaklama sağlayabilirsiniz.
Ayder otelleri dışında; dağ evleri, apartlar, pansiyonlar ve butik otellerde konaklama için çok güzel ortamlar sunmaktadır. Ayder ‘de bulunan oteller 30’a yakın oda sayısı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Eskiden daha çok yaz dönemlerinde doluluk oranı yakalayan oteller, şimdi kış turizminin de canlanmasıyla birlikte yaz-kış turist sirkülasyonu yaşamaktadır.
Yazı ayrı güzel, kışı ayrı güzel olan yaylamız da uygun fiyata tatil geçirmek istiyorsanız, otellerin erken rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz. Erken rezervasyonda son derece uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Bu rezervasyonları turlar aracılığıyla yapabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden, direk otel yetkililerine ulaşarak da yapabilirsiniz. Size şimdiden Ayder Otelleri ile geçireceğiniz güzel bir tatil için, Keyifli tatiller diliyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest