ciceki-yayla
D.Karadeniz Yaylaları

Çiçekli Yayla

Çiçekli Yaylaya Nasıl Gidilir?
Kaçkarların en güzel yaylalarından bir tanesidir Çiçekli yayla. Adını bahar ve yaz mevsiminde açan, rengarenk, çeşit çeşit yayla çiçeklerinden alır. Bu çiçekleri bir arada görebileceğiniz dünya üzerinde sayılı noktalardan bir tanesidir. Hele ki bahar mevsiminde açan dağ çiçekleri, resmen görsel bir şölen yaşamanızı sağlar.
Çiçekli yaylaya ulaşımda son derece kolaydır. Çamlihemşin’e bağlı yaylalardan biri olan Çiçekliye ulaşmak için en kestirme yol, Çat vadisi üzerinden, Kale yaylasına ulaşmak. Kale yaylasından hemen sonra Çiçekli yaylaya çıkılır. Çok kalabalık olmayan bu yaylamıza arabayla kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Çiçekli Yayla Tatili
Son yıllarda Ayder yaylasına alternatif bir yayla olarak görülen Çiçekliye, olan ilgide oldukça artmıştır. Yaylanın görsel güzelliği her geçen gün gelen turist sayısının da artmasına olanak sağlamıştır. Yayla da Trekking yapabileceğiniz gibi doğa ve manzara resimlerine ilginiz varsa, buradan daha güzel bir ortam bulamazsınız.

Gelen Aramalarhttps://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1833 qHR8MFKuZXi76X9pagCfFugaBTeeA7vmqf7X0NZ6y0gkdbBzpz8VAs7N7W0VjbY0 e0a462eaa4043207186e18c39a08ed8c009efd6f&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest