Ayderyaylasi.org sitemize hoş geldiniz. Bu beyan Ayderyaylasi.org gizlilik politikasını içermektedir. Ayderyaylasi.org internet sitesini ziyaret ettikten sonra sizlerle paylaşacağımız şartları ve kuralları uygulamaları kabul etmiş olmaktasınız.
Sistemle alakalı olan sorunların tespiti ve söz konusu problemlerin en kısa şekilde giderilebilmesi amacıyla, Ayderyaylasi.org, gerektiğinde ziyaretçilerinin IP adresini tespit edebilmekte ve bunu kullanabilmektedir. IP adresleri, site ziyaretçilerini genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik anlamda bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu bilgilerin, hukuki yükümlülüklerin oluşması dışında, herhangi bir ticari ve benzeri amaçla 3. Kişilerle herhangi bir şekilde paylaşılmayacağını Ayderyaylasi.org beyan etmektedir.
Ayderyaylasi.org üyesi olduğunuz an itibariyle aksi tarafınızdan talep edilmediği durumda belirli ve değişken olabilecek aralıklarla bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize aktarılabilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalar hakkında herhangi bir değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunuyor. Bu e-postaların içeriği, sitemize ait olan güncel paylaşımlar, etkinlik haberleri, güncel gelişmeler ve benzeri bilgileri içerebilmektedir.
Ayderyaylasi.org üyeleri, Ayderyaylasi.org yönetiminin uygun görüp kullanıma açtığı alanlarda girdiler yapabilir. Bu alanlarda üyelerin adlarını ne durumda açıklayacakları, üyelerin tercihine bırakılır. Talep ederlerse tam isimleriyle, talep ederlerse de isimlerinin bir kısmıyla, isterlerse herhangi bir kullanıcı adıyla, isterlerse tamamen adsız olarak girdilerini aktarabilirler. Aktarılan tüm bu girdilerin hukuki sorumluluğu girdi sahiplerine ait olmakla beraber, tüm telif ve yayın hakları Ayderyaylasi.org’a aittir.
Ayderyaylasi.org, sitede ya da serviste bulunan her türlü içerik veya bilginin hatasız, arızasız, virüssüz, kusursuz ya da üyenin yazılımını, cihazını ya da verilerini değiştirebilecek, silebilecek her türlü durumdan arınmış olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Site yoluyla gerçekleştirilen her türlü içerik veya farklı materyallerin görülmesi ya da yükleme işlemlerinin sorumluluğu tamamen üyelerin sorumluluğundadır.
Web sitemizi ziyaretiniz ettiğiniz anda toplanan kişisel bilgileriniz, Ayderyaylasi.org sitesinin kendi merkezinin yer aldığı ülke yasalarına uygun bir şekilde ve ayrıca özel biçimde işlem görmektedir. Devlet kurumunun hazırladığı kanunlarının gerektirdiği durumlardan farklı olarak herhangi bir veri açıklanamamaktadır.
Bu Gizlilik Politikası 3. kurum web siteleri hariç olmak üzere Ayderyaylasi.org web sitesi için geçerlidir.

Pin It on Pinterest