Ayder Yaylası hakkında tüm bilgilere sahip olmak ve farklı gezi fikirlerinden yararlanmak için sitemizde sizlere en güncel paylaşımları yapmakla birlikte güvenilir bir kaynak olarak bölgedeki konaklama ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağınızı sizlerle paylaşıyoruz. Sadece bu kadarla da sınırlık kalmayıp Karadeniz Bölgesinde bulunan tüm yaylalar hakkındaki bilgileri sunmak amacında olan sitemiz, en iyi gezi fikirlerini de aktarmaya devam edecektir.
Türkiye’de son zamanlarda artan Karadeniz gezileri daha çok Ayder Yaylası ve çevresine yapılmaktadır. Elbette bu güzel yaylada konaklamadan ve yörenin eşsiz lezzetlerini tatmadan buradan ayrılmak, çok büyük bir eksiklik olacaktır. Ayder yaylası başta olmak üzere Karadeniz’in tüm yaylalarını en güzel şekilde aktaran gezi platformumuz daima bilgilendirici yazılarla ve görsel içerikleriyle sizlere yardımcı olmayı sürdürecektir. Bununla beraber pek çok gezi notuyla da karşılaşabilir ve bölgeye olan ilginin ne kadar çok olduğunu anlayabilirsiniz. Asıl misyonumuz, gezi tutkunlarının bir araya gelmesi ve Karadeniz yaylalarıyla ilgili duygu ve düşüncelerini diğer gezicilerle paylaşmanızı sağlamaktır. Bu anlamda gezmeye ve görmeye ve hatta yeni şeyler öğrenmeye gönül veren herkesin heyecanlarına ortak olmak için buradayız.
Ayderyaylası.org olarak bu güzel yaylamızın bilinmeyen özelliklerini sizlerle paylaşırken, tamamen bağımsız bir şekilde bilgilerimizi aktarmayı sürdüreceğiz. Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini görmek için bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk olarak Ayder yaylasını ziyaret ettiğini ve yepyeni bilgiler öğrenmesi gerektiğini söylemek doğru olacaktır. İşte biz bu yüzden varız ve bu misyonu sürdürmeye devam edeceğiz.

Gelen Aramalarhttps://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 rN-S1Uee5yvXkzBD7TxJF8v_j6wHAuFoiCH_dFHbiDLyccOa47-xLTcbNVuH_gc1 c4d0e13ee32ab9e920ba90b9b67551b77c2b5884&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Pin It on Pinterest